Jak to działa?

fotobudka podswietlona na niebiesko

Fotobudka to coś więcej, niż maszyna

Fotobudka to magiczne urządzenie, które przeniesie Ciebie i Twoich gości w świat zabawy. Z technicznego punktu widzenia jest to profesjonalne urządzenie służące do wykonywania sesji zdjęciowych i ich wydruku w jakości fotolabu. 

Podstawowe funkcje

dzięki technologii green screen przeniesiesz sie gdzie chcesz

GREEN SCREEN

Dzięki technologii green screen Ty i Twoi goście możecie przenieść się gdziekolwiek chcecie. Oznacza to, że możecie wybrać np. Las Vegas jako tło, a fotobudka was tam przeniesie!

magia fotobudki i dobrej zabawy

Sesja zdjęciowA

W naszej fotobudce macie do wyboru dwa formaty zdjęć, i to wy decydujecie jak długą sesję sobie życzycie. Jedno zdjęcie, dwa, trzy lub cztery na wydruku – tylko od was to zależy! Super zabawa na wesele!

profesjonalny aparat to dobre zdjęcia

PROFESJONALNY APARAT

Twoje zdjęcia zawsze wyjdą tak jak lubisz – dobrze. Dzięki profesjonalnemu osprzętowi, fotobudka jest w zasadzie przenośnym studiem fotograficznym. Nic tylko pstrykać! Super na imprezy!

Poznaj nasz cennik

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wybierz gadżety z pudełka pełnego gadżetów, ustaw się przed kamerą i pstrykaj! W ciągu sekund Twoje zdjęcie będzie gotowe.

Przede wszystkim najwyższą jakość zdjęć. Nasza fotobudka jest topowym zestawem od producenta. Oznacza to, że zdjęcia są najwyższej jakości, a wydruki są precyzyjne.

Absolutnie nie. Z achBudką robisz tyle zdjęć, ile chcesz. Jedynym ograniczeniem jest czas.

Tak, z naszą fotobudką zawsze podróżuje animator, który wszystko wyjaśni i sprawi, że zabawa z fotobudką będzie niepowtarzalna.

Ważne jest, żeby zapewnić fotobudce odpowiednią ilość miejsca. Zazwyczaj jest to około 2×3 metra.

Przede wszystkim z wydruków. 🙂 Dodatkowo, znajdziesz je w zakładce galeria na naszej stronie, w dedykowanej galerii z hasłem. Po każdej imprezie zdjęcia są przechowywane przez 14 dni.